TA ZIMA KIEDYŚ MUSI MINĄĆ! INACZEJ NIŻ ZWYKLE – CHOCIAŻ TAK SAMO. POŻEGNALIŚMY MATURZYSTÓW.

30 kwietnia 2021

29 kwietnia 2021 roku pożegnaliśmy maturzystów, którym przyszło żyć i przygotowywać się do egzaminu dojrzałości w niezwyczajnych czasach – czasach pandemii.

W części oficjalnej Pani Dyrektor, Kinga Kubiak – Smoliło podziękowała wszystkim uczniom za cztery lata wspólnej pracy, uhonorowała wyróżnieniami i nagrodami najlepszych w nauce oraz wyróżniających się w innych obszarach pracy szkoły. Symbolicznie wręczyła listy gratulacyjne rodzicom szczególnie zaangażowanym w pracę szkoły.

Trzecioklasiści żegnający maturzystów przygotowali program artystyczny opowiadający o tym, jak trudno żyć w ciekawych i burzliwych czasach, wspierając się słowami wiersza Wojciecha Młynarskiego, że spokojnie i bezpiecznie żyje się w nieciekawych czasach.

I niby wszystko było jak co roku – z jedną małą różnicą: wszyscy byliśmy online, ciągle zdalnie.

Jednak wierzymy, że egzaminy maturalne dla naszych absolwentów zakończą się sukcesem.

I ta zima kiedyś musi minąć!