Godziny dostępności nauczycieli

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023 r.

 
 
 

lp.

Nazwisko i imię

Termin - godzina dostępności nauczyciela dla uczniów i rodziców

 
 

1.

Kubiak-Smoliło Kinga

poniedziałek 12.30 - 13.30

 

2.

Bąk Monika

poniedziałek 7:00-8:00

 

3.

Woś Jolanta

środa godz. 7:00-8:00

 

4.

Bartoń Anna

piątek 7.00-8.00

 

5.

Bieszczad Sylwia

piątek 14:55 do 15:55

 

6.

Bilska Katarzyna

poniedziałek 15:00-15:30  wtorek 14:05-14:35

 

7.

Chuderska Barbara

środa 16:50-17:50 co 2 tygodnie

 

8.

Ciołczyk Michał

piątek 8:00 -9:00

 

9.

Czepiel - Zając Agnieszka

czwartki od 12.20-13.20

 

10.

Dańczak Dorota

czwartek 10.30 - 11.30

 

11.

Dziedziak - Wawro Magdalena

poniedziałek 15:00-16:00

 

12.

Gaj - Woźniak Karina

piątek  18:05-19:05

 

13.

Górnik - Miśkiewicz Ilona

czwartek 7:00-8:00

 

14.

Januszewska-Duda

wtorek 16:50 do 17:50

 

15.

Jazowska Elzbieta

poniedziałek 15.45-16.45. co 2 tygodnie

 

16.

Kasperczyk Marzena

czwartek 15:00-16:00 co 2 tygodnie

 

17.

Kawala - Zwolińska Iwona

czwartek od 7:10 do 8:10

 

18.

Kotulska Agata

poniedziałek 9:15 - 9:45 wtorek  14:05 - 14:35

 

19.

Kopeć - Chodnicka Katarzyna

wtorek 7.00-8.00, co drugi tydzień

 

20.

Kowalczyk - Cudak Danuta

poniedziałek 7:20 do 7:50 wtorek 7:20 do 7:50

 

21.

Kubala Magdalena

drugi i czwarty poniedziałek miesiąca od 7:45 - 8:45.

 

22.

Kuchta Roksana

wtorek: 16.05-17.05

 

23.

Lelek Magdalena

środa 15:00-16:00

 

24.

Lignar Agnieszka

poniedziałek, 8.45 - 9.45.

 

25.

Łoziński Mariusz

wtorek 16.35-17.35

 

26.

Mastalska Magdalena

środy 10.00 - 11.00  co dwa tygodnie

 

27.

Migacz Halina

poniedziałek 10:30-11:30 co dwa tygodnie

 

28.

Musiał Marzena

środy o godz. 9.30- 10:30

 

29.

Najman Tomasz

wtorek 16.40 -17.10, czwartek 16.40 -17.10

 

30.

Nocuń Bartłomiej

środa 17:30-18:30 co 2 tygodnie.

 

31.

Palka Agnieszka

poniedziałek  11:30-12:15

 

32.

Papaj Bożena

wtorek  7:00-8:00 co 2 tygodnie.

 

33.

Pasterak Anna

wtorek  14,10 -15,10 co 2 tygodnie.

 

34.

Piątek Jacek

poniedziałek 15.45- 16:45 co dwa tygodnie

 

35.

Przybycień Iwona

środa 7:30-8:00

 

36.

Rejdych Bożena

środa godz. 14:05 - 15:05

 

37.

Sieka Paweł

czwartek 15:50-16:50 co 2 tygodnie

 

38.

Sraga - Chmielik Anna

piątek 7:00-8:00

 

39.

Stankiewicz Krzysztof

wtorek  15:50 -16:50.

 

40.

Suska Monika

poniedziałek 8.50-9.45

 

41.

Szymkowiak Izabela

środa od 15.00 do 16.00

 

42.

Szyndera Karolina

czwartek godz. 12.20-13.20

 

43.

Ślusarczyk  Agnieszka

wtorek 14:05-15:05

 

44.

Trojanowski Edward

wtorek 8:00-9:00

 

45.

Turska Monika

środa: 15:45-16:45 co 2 tygodnie

 

46.

Waśko Łukasz

poniedziałek 16:35-17:05; środa 15:00-15:30

 

47.

Waśniewski Michał

poniedziałek 7:00-8:00 co 2 tygodnie

 

48.

Wójcik Ilona

poniedziałek od 16 35 do 17 35

 

49.

Złocka Anita

wtorek 8:00-9:00