Być hotelarzem, czyli spotkanie z Inspektorem hotelowym

20 kwietnia 2021

„Nie ważne na jakim stanowisku pracujesz, Twoja praca ma wyjątkowe znaczenie w zapewnieniu gościom perfekcyjnej obsługi.''

Pół żartem pól serio można powiedzieć, że lockdown umożliwił nam spotkanie z Karolem Weberem, hotelarzem, szkoleniowcem, człowiekiem o wielu pasjach i zainteresowaniach.

Nasz gość posiada ok 20-letnie  doświadczenie w branży hotelarskiej, przeprowadza audyty, szkoli pracowników, jest inspektorem hotelowym. To także  autor bloga enjoyyourstay.pl, gdzie opisuje trendy w hotelarstwie i podróżach, recenzuje i rekomenduje hotele. Znajduje jak widać również czas na rozmowę z przyszłymi adeptami hotelarstwa.

Podczas spotkania Pan Karol podzielił się z nami swoim bogatym doświadczeniem zawodowym i wspomnieniami z ciekawych podróży. Udzielił cennych informacji i wskazówek do pracy w hotelarstwie na różnych stanowiskach.

Warto zapamiętać jego cenne podpowiedzi zawodowe  „Wy, przyszli pracownicy tej branży, powinniście zawsze przewyższać oczekiwania swoich gości, dawać autentyczne doświadczenia, zapewniać pozytywne emocje, nie zapominając przy tym o profesjonalizmie ''

Dziękujemy za spotkanie