Nasze wielkie greckie wesele - MAMMA MIA w ZSP4

23 czerwca 2017

Rok szkolny dobiegł końca. Nadszedł czas zasłużonych lub wybłaganych wakacji. Początek końca... roku szkolnego to oczywiście wyróżnienie uczniów najzdolniejszych, najbardziej pracowitych, po prostu najlepszych. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa 1 Te/h - Mścisz Paulina, Rafał Lis;

Klasa 1 Tg - Weronika Florczak;

Klasa 2 Te/g - Angelika Wójtowiec;

Klasa 2 Tg - Ewelina Pilch;

Klasa 3 Te/h - Angelika Madej, Magdalena Małek, Karolina Paszcza, Jadwiga Sikora, Aleksandra Jamróz, Florentyna Kolat, Weronika Szubert, Patryk Tomera;

Klasa 3 aTg - Agnieszka Warzecha;

Klasa 3Tt - Elżbieta LIs;

Klasa 3 ZSZ - Sandra Konwerska, Natalia Ziętek;

Gratulujemy!

Po części oficjalnej przenieśliśmy się na słoneczną, rozśpiewaną i roztańczoną grecką wyspę Skopelos.

"Czasami tak bym chciała film zatrzymać, ocalić dla nas bezlitosny czas. Tak mi się wymyka!"

To słowa z jednej z najpiękniejszych piosenek z musicalu Mamma Mia, na którego premierę z niecierpliwością oczekiwali zarówno artyści, jak i zaproszeni goście: nauczyciele, uczniowie, pracownicy, rodzice oraz przyjaciele szkoły.  Pomysłodawcą i reżyserem spektaklu był Łukasz Waśko nad choreografią czuwała Bożena Rejdych, a szlifowaniem (nie) boskich głosów zajmowała się Anna Stachańczyk.

Pół roku intensywnych prób, wyrzeczeń, ćwiczeń zaowocowało wspaniałym widowiskiem. Przepiękne dekoracje, doskonała choreografia, świetna muzyka i oczywiście fantastyczna gra aktorska naszych debiutujących artystów pozwoliła nam poczuć klimat nadchodzących wakacji. Usatysfakcjonowani muzycznie możemy zacząć zasłużony odpoczynek. Dziękujemy!