Pożegnanie maturzystów

17 maja 2017

W czwartek 27 kwietnia 2017 r. odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych maturzystów. Po czterech latach wyczerpującej nauki, swoją przygodę z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 zakończyli uczniowie klas czwartych technikum. Skończył się dla nich ważny etap w życiu, w którym bogacili intelekt, nabywali umiejętności, kształtowali charakter, uczyli się kultury i precyzowali swoje cele życiowe pod opieką nauczycieli.

Dyrektor Szkoły Kinga Kubiak-Smoliło podziękowała młodzieży za ich wkład
i zaangażowanie w rozwój szkolnego życia. Podkreśliła również, że zakończył się pewien etap w ich życiu i nadszedł czas na podejmowanie dojrzałych decyzji, z których sprawdzian nastąpi na maturze. Dyrektor życzyła absolwentom powodzenia na najważniejszym egzaminie z dorosłości, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Potem nastąpiła najprzyjemniejsza część uroczystości – wręczenie nagród i wyróżnień.

W uroczystości pożegnania maturzystów uczestniczył przedstawiciel Wyższej Szkoły Biznesu z Dąbrowy Górniczej dr inż. Sobczak, który wręczył najlepszej absolwentce Złoty Indeks na uczelnię.

Tytuł Najlepszego Absolwenta  roku szkolnego  2016/2017  Zespołu   Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Królowej Jadwigi w Jaworznie uzyskała Patrycja Lenik.

Szczególnymi wyrazami uznania za pracowitość, sumienność i wytrwałość zostali obdarzeni Absolwenci, którzy otrzymali tytuł „Najlepszy w zawodzie”:

Patrycja Lenik          - Technik ekonomista

Alicja Drabik             - Technik hotelarstwa

Partycja Wijaczka    - Technik żywienia i usług gastronomicznych

Katarzyna Madejska - Technik obsługi turystycznej

Dyrektor Szkoły wręczyła także listy gratulacyjne dla rodziców uczennic wyróżnionych tym tytułem.

Nagrodę za najlepszą frekwencję odebrała Marcelina Wróbel z kasy IV Th/t.

W dalszej części uroczystości podziękowania za zaangażowanie w życie szkoły odebrali rodzice:

Iwona Skórkiewicz – 4 Te/g

Agnieszka Papciak-Madejska – 4 Th/t

Beata Majka - 4 Th/t

Mariola Dobosz - 4 Th/t

Agnieszka Czesak - 4 Th/t

Zuzanna Sierczyńska – 4 Tg

W części artystycznej uroczystości wystąpili uczniowie klas III Technikum.

Po raz kolejny Samorząd Uczniowski ZSP nr 4 przyznał nagrody „dla  wybitnych” zwane od patronki szkoły „Jadwiniami”.

Dziękujemy każdemu z Was, że wybraliście ZSP nr 4, że mogliśmy się spotkać i wspólnie  budować historię naszej szkoły.