XIX Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2017” w Katowicach.

29 marca 2017

Dnia 21 marca 2017 roku klasa 2Tg pod opieką Barbary Stec oraz Sylwii Bieszczad wzięła udział w XIX Ogólnopolskich Targach „Edukacja 2017” w Katowicach.
Młodzież zapoznała się z aktualną ofertą edukacyjną szkół wyższych z całej Polski, a także szkół językowych, szkół zawodowych i policealnych oraz instytucji wspierających edukację.

Uczniowie wzięli także udział w warsztatach IX Salonu Funduszy  nt. „CV Twoją najlepszą wizytówką. Jak poprawnie skonstruować życiorys” oraz w warsztatach V Salonu Edukacyjnego „Włącz się w wolontariat”, w ramach którego uczniowie dowiedzieli się czym jest wolontariat, co daje praca w wolontariacie oraz jak można włączyć się w akcje wolontariatu działającego na terenie szkoły, miasta  czy województwa.