Walentynki 2017

17 lutego 2017

Kolorowo i nastrojowo było w ZSP Nr4 w Jaworznie dnia 14.02.2017r. oraz przez pozostałe dni, aż do końca tygodnia. O ten urok i nastrój zadbali uczniowie z 2Tg pod opieką Barbary Stec, którzy pięknie przystroili korytarze szkolne w serduszkowe łańcuchy, pojedyncze serduszka oraz plakaty przygotowane na tę okazję. W Walentynki królować mógł tylko jeden kolor - ognista czerwień.

Uczniowie z 2Tg pod opieką Agnieszki Czepiel-Zając upiekli również kruche ciasteczka w kształcie serduszek, którymi poczęstowali Dyrekcję, wszystkich nauczycieli, obsługę szkolną oraz wszystkich uczniów, którzy byli tego dnia w szkole. Młodzież z 2Tg zadbała również o oprawę muzyczną tego dnia przesyłając różne muzyczne dedykacje skierowane do wybranych osób spośród młodzieży szkolnej. Przez szkolny radiowęzeł można było usłyszeć miłosne piosenki przeplatane życzeniami od tajemniczych sympatii i cichych wielbicieli. W przygotowaniu dekoracji oraz w wystroju korytarzy szkolnych pomagali również chętni uczniowie z innych klas. Na wyróżnienie zasługuje grupa ekonomistów z 2Te/g, a także uczniowie z klas: 1Te/h, 1Tg/t oraz 1Tg. Dobry nastrój kadry pedagogicznej oraz młodzieży spotęgowała tego dnia także uroczysta akademia Walentynkowa przygotowana przez młodzież i nauczycieli naszej szkoły biorących w niej czynny udział.