Ogólnopolski Tydzień Kariery pod hasłem: „BĄDŹ AUTOREM SWOJEJ KARIERY” w naszej szkole

21 października 2016

Podczas tegorocznych obchodów OTK nie próżnowaliśmy. 18. października mieliśmy możliwość uczestniczenia w kiermaszu ofert pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Oferty przygotowali dla nas doradcy zawodowi i pośrednicy pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP. Mogliśmy także poznać aktualną ofertę CKZiU w Jaworznie.

Zainteresowani uczniowie z klas 3 i 4 wzięli udział w spotkaniu prowadzonym przez doradcę zawodowego CKZiU w Jaworznie na temat kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Klasa 2 Te/g uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez doradcę zawodowego z MCK w Jaworznie pt. „W kierunku kariery – aktywne poszukiwanie pracy”.

19. października klasa IV Th/t wybrała się do sali obrad UM w Jaworznie na prelekcję pani Mai Długołęckiej - Sarlej „Przedsiębiorczość jest kobietą”.