NFORMACJA DOTYCZĄCA REKRUTACJI W POSTĘPOWANIU UZUPEŁNIAJĄCYM

15 lipca 2024

1. Kandydaci niezakwalifikowani w postępowaniu rekrutacyjnym mogą brać udziać w postępowaniu uzupełniającym.

2.     Postępowanie uzupełniające prowadzone jest do:

• Technikum nr 4 w zawodzie:

- technik hotelarstwa. Liczba miejsc: 5.

• W przypadku braku kandydatów z wymaganą liczbą punktów do kształcenia w zawodzie technik hotelarstwa,  tworzy się liczba wolnych miejsc w:

Technikum  zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych: Liczba miejsc:  5.

DO TECHNIKUM MOŻE BYĆ PRZYJĘTY KANDYDAT, KTÓRY UZYSKAŁ NIE MNIEJSZĄ LICZBĘ PUNKTÓW NIŻ KANDYDAT ZAKWALIFIKOWANY

Z NAJMNIEJSZĄ LICZBĄ PUNKTÓW W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM W I TURZE, TJ. nie mniej niż:  62,65 PKT.

3.     Postępowanie uzupełniające  prowadzone jest:

• Do Branżowej Szkoły I Stopnia nr 4  w zawodzie:

- kucharz. Liczba miejsc: 2

- pracownik  obsługi hotelowej:  12

UWAGA: KSZTAŁCENIE W ZAWODZIE PRACOWNIK OBSŁUGI HOTELOWEJ MOŻLIWE JEST PRZY LICZBIE KANDYDATÓW NIE MNIEJSZEJ NIŻ 12.

• W przypadku braku kandydatów do kształcenia w zawodzie pracownik obsługi hotelowej,  tworzy się liczba wolnych miejsc w Branżowej Szkole w zawodzie kucharz: Liczba miejsc:  5.

4.     Terminarz postępowania rekrutacyjnego określa Regulamin rekrutacji do klas I Technikum nr 4 oraz Branżowej Szkoły I Stopnia nr 4 w Jaworznie na rok szkolny 2024/2025:

- Składanie dokumentów od 22 lipca do 25 lipca do godz. 15.00. Dokumenty  należy złożyć w formie papierowej w sekretariacie szkoły.

- Wymagane dokumenty:

• Podanie o przyjęcie do szkoły.
  • Kopia świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.
  • Kopia zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.