Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Wizaż i stylizacja personelu pokładowego. Warsztat 1. Tajniki makijażu.

11 stycznia 2023

Lekcje innowacji Steward/stewardessa. Zadania personelu pokładowego to nie tylko nauka o obowiązkach pracowników linii lotniczych, etyce zawodu czy trudnych sytuacjach na pokładzie samolotu. To także zajęcia pozwalające poznać tajniki wizażu, pielęgnacji czy odpowiedniego upięcia włosów.

Razem z CKZ Jaworzno realizujemy projekt dotyczący tych właśnie zagadnień. Uczennice i uczniowie trzeciej klasy turystów na pierwszym warsztacie przygotowanym przez CKZ mieli możliwość zapoznania się z rodzajami kosmetyków, technikami i rodzajami makijażu, dopasowaniem kolorystyki do odpowiedniego typu urody.

Po krótkim, ale treściwym wstępie teoretycznym, uczestnicy szkolenia mogli również spróbować swoich sił w tworzeniu samodzielnych projektów makijażowych.