Podbijamy Kraków – hotelarze i turyści na tropie profesjonalizmu, nowoczesności i stylu – Hotel PURO Old Town & krakowski city break

26 września 2022

Tradycyjnie już, świętowanie Światowego Dnia Turystyki w naszej szkole rozpoczęliśmy od wycieczki. Tym razem wybór padł na Kraków.

Wystartowaliśmy grą terenową REZERWUJ. Uczniowie z mapami centrum Krakowa mieli do wykonania 5 zadań. Wizyta na Gołębiej, spotkanie z Jasiem Fasolą czy penetrowanie Sukiennic to tylko niektóre wyzwania przygotowane dla uczniów. Wszystkie zespoły spisały się znakomicie.

Druga część wycieczki to odwiedziny w krakowskim hotelu PURO. Zlokalizowany w centrum miasta, zaprojektowany jest w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, ale zaopatrzony we wszystkie niezbędne dodatki, które tworzą wręcz domową atmosferę. Pracownicy hotelu profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem oprowadzili nas po obiekcie, pokazali najważniejsze miejsca w hotelu, wyjaśnili sposób działania i strategię funkcjonowania hotelu.

Jak się uczyć, to od najlepszych!