"Dzień Kobiet" wg wolontariuszy

14 marca 2017

Święto obchodzone 8 marca skłoniło Szkolny Klub Wolontariatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Jaworznie do zrealizowania akcji dedykowanej Paniom. 10 marca udaliśmy się do Diecezjalnego Domu Matki i Dziecka w Sosnowcu, by mieszkającym tam Paniom i Dzieciom sprawić radość, być z nimi i dla nich.

W programie naszej akcji były zajęcia plastyczne. Dzieci robiły własnoręcznie piękne kwiaty, by później móc je ofiarować prowadzącym Dom lub swoim Drogim Mamom. Wolontariuszki  malowały dzieciom twarze, bawiły się z nimi. Dodatkową atrakcją była możliwość pozowania przed obiektywem aparatu w sesji zdjęciowej. I możnaby powiedzieć, że akcja nie wyróżniała sie czymś szczególnym, jednak udało nam się w nią zaangażować wspaniałych Panów. Do Domu Matki i Dziecka przyjechaliśmy z nagranymi życzeniami z okazji Dnia Kobiet.

Życzenia składali:

Dawid Domagalski

Hubert Gędłek

Karol Gędłek

Sławomir Kowalczyk

Michał Dziadek

Mikolaj Rykowski

Strażacy z Jednostki Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej.

Dziękujemy!