Górska oaza luksusu. Z wizytą w 4-gwiazdkowym hotelu z historią w tle.

12 maja 2023

12 maja 2023 roku, hotelarze drugiej klasy technikum hotelarskiego mieli okazję uczestniczyć w wycieczce zawodoznawczej do renomowanego hotelu Aries w malowniczej Wiśle. To był dzień pełen fascynujących doświadczeń, podczas których uczniowie mogli zgłębić tajniki branży hotelarskiej i zobaczyć jak funkcjonuje profesjonalny, 4* obiekt hotelowy.

Hotel Aries w Wiśle jest jednym z flagowych obiektów sieci hotelowej, znanej z wysokiej jakości usług i luksusowego wyposażenia. Już od momentu wejścia do hotelu nasi uczniowie poczuli się jak w bajce - eleganckie wnętrza, ekskluzywne meble i dbałość o najmniejsze detale sprawiły, że atmosfera była wyjątkowa.

Wycieczka rozpoczęła się od degustacji wykwintnego hotelowego śniadania w restauracji Polka Magdy Gessler. Już od samego początku nasze zmysły były uwiedzione wspaniałymi zapachami. Uczniowie mieli okazję skosztować różnorodnych potraw przygotowanych przez utalentowanych mistrzów. Wykwintne dania i wyjątkowa atmosfera restauracji wprowadziły naszych uczniów w magiczny nastrój profesjonalnej kuchni. Przemiła obsługa kelnerska dbała o każdy szczegół i sprawiła, że czuliśmy się jak prawdziwi goście VIP.

Po pożywnym śniadaniu przyszedł czas, aby poznać cały obiekt hotelowy. Nasi uczniowie zostali zaproszeni do zwiedzenia całego obiektu, podczas którego doświadczony personel udzielił uczniom cennych informacji na temat zarządzania hotelem, obsługi gości i różnych aspektów działalności hotelowej.

Nasi uczniowie mieli okazję zadawać pytania i rozmawiać z pracownikami hotelu, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami i praktyczną wiedzą.

Nie tylko wnętrza hotelu zachwyciły uczniów, ale również piękna lokalizacja obiektu. Hotel Aries w Wiśle położony jest tuż nad rzeką, otoczony malowniczymi górami. Uczniowie mieli okazję korzystać ze strefy nadrzecznej, gdzie mogli odpocząć i cieszyć się pięknymi widokami otaczającej przyrody.

Wizyta w luksusowym hotelu Aries w Wiśle nie tylko dała uczniom możliwość zapoznania się z profesjonalną działalnością hotelową, ale także pokazała, jak dbałość o szczegóły, wysoka jakość usług i luksusowe wyposażenie tworzą niepowtarzalne doświadczenie dla gości.

Było to wyjątkowe doświadczenie.