Nareszcie wakacje!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 czerwca 2021

W dniu 25 czerwca odbyło się inne niż zwykle zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Uczniowie w klasach, Pani Dyrektor, Samorząd Uczniowski i jego Opiekun przez mikrofonem radiowęzła szkolnego.

"Kończymy dzisiaj rok niezwykły, inny, zaskakujący… jakimi jeszcze innymi epitetami możemy go opisać? Samotny? Izolowany? 55 dni spośród 298 spędziliśmy w tym roku w szkolnych ławkach.

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno my Uczniowie, jak i Wy nauczyciele. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

 Nam pozostało życzyć wszystkim udanych wakacji. Odpocznijcie, może detoks od komputera, telefonu jest możliwy i wskazany? Cieszcie się przyrodą dookoła, poznajcie nowe miejsca. Odkryjcie radość z wolności. Nie zapominajcie w tej radości o bezpieczeństwie swoim i innych. Szczęśliwych wakacji!"

Galeria

  • Powiększ zdjęcie