I etap XII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Przedsiębiorczości

26 listopada 2015

Dnia 26 listopada br. uczennice kl. II Te/h naszej szkoły pod kierunkiem mgr Barbary Stec wzięły udział w I etapie XII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Przedsiębiorczości. Warsztaty I etapu poprowadził dr Marcin Budziński - dziekan GWSP w Chorzowie, doświadczony trener moderator oraz animator postaw przedsiębiorczych.

W miłej i przyjaznej atmosferze uczennice zmagały się z tegorocznym hasłem olimpiady „Aktywność przedsiębiorcza młodzieży w środowisku lokalnym”. Jak wspaniałą atmosferę przy tworzeniu projektów stworzył prowadzący warsztaty przekonały się uczennice, które dały się namówić do udziału, choć pierwotnie nie chciały uczestniczyć  w tym projekcie. Dowodem dużego zaangażowania w tworzeniu swoich projektów są także zdjęcia wykonane przez jedną z uczestniczek.  W etapie szkolnym olimpiady wzięły udział: Natalia Błaś, Angelika Dumańska, Aleksandra Filipowicz, Wioletta Januszewska, Magdalena Małek, Patrycja Nadolnik, Karolina paszcza, Adrianna Prochowska, Jadwiga Sikora, Joanna Szwarc, Angelika Madej, Justyna Masłowiec.