1% podatku dochodowego za rok 2020

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 lutego 2021

Szanowni Państwo,

 Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego za rok 2020 na rzecz naszej szkoły.

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, 1% podatku na rzecz wybranej przez siebie OPP może przekazywać osoba fizyczna osiągająca dochody z umowy o pracę, umowy zlecenia czy o dzieło jak również osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą (w tym tzw. liniowcy).

Rola Państwa sprowadza się do wypełnienia kilku rubryk w deklaracji podatkowej PIT (nazwa wybranej organizacji oraz nr KRS, WAŻNE: WPISANIE CELU SZCZEGÓŁOWEGO: ZSP NR 4 W JAWORZNIE), a podatek w całości zostanie  przekazany naszej szkole przez OPP.

 

JEŻELI PAŃSTWO UZNAJĄ ZA STOSOWNE PRZEKAZANIE CZĘŚCI SWOJEGO PODATKU NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY PODAJEMY NIEZBĘDNE DANE DO WPISANIA W DEKLARACJI:

Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych w Jaworznie

 NR KRS: 0000040813

CEL SZCZEGÓŁOWY: ZSP NR 4 W JAWORZNIE

 

Prawo przekazania 1% to sposób na samodzielne decydowanie przez Państwa o przeznaczeniu chociaż części swojego podatku. Nie wiąże się to z żadnym wydatkiem (przekazana kwota pomniejsza kwotę podatku należnego).

 

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA! Te z pozoru drobne kwoty, ale przekazane przez wiele osób, stworzą możliwość pełniejszej realizacji naszych zadań statutowych.

Z realizacją wydatków z 1 %  z ubiegłych lat mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej : www.zsp4.jaworzno.edu.pl/index.php?c=page&id=138

 

Z serdecznymi podziękowaniami

Kinga Kubiak-Smoliło

Dyrektor ZSP nr 4 w Jaworznie

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie