Pojedynek na KADRY!

14 czerwca 2019

Przy okazji szkolnych obchodów Światowego Dnia Wody Szkolne Koło Fotograficzne zorganizowało konkurs fotograficzny.

Światowy Dzień Wody to dobry moment, aby przypomnieć wszystkim jak wielkie znaczenie odgrywa woda w naszym życiu.

Tematem konkursu była woda. Ilość zdjęć i pomysłowość uczestników przerosła oczekiwania organizatorów. Konkurs cieszył się również dużym zainteresowaniem wsród osób spoza społeczności szkolnej. Jak widać mokra tematyka ma wielu zwolenników. WOW !

Zwycięzców wyłoniła społeczność facebookowa. Walka była zacięta. Losy zwycięzców ważyły się do ostatniej chwili. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła uczennica Ismena Gajos z klasy 3 Tg/t. Tuż za nią uplasowała się ucznnica Karolina Król z klasy 2 Te/h, trzecie miejsce zajęła uczennica Katarzyna Budak z klasy 2 Tt.

Zwycięzcom gratulujemy.

Zwycięskie prace: