Spoleto dzień 19.

30 maja 2019

Hotel dei Duchi **** luksus dla gości mierzony pracą personelu hotelu.

Gdy Angela i Joasia trafiły do swojego miejsca praktyk doskonale wiedziały, że hotel Dei Duchi to naprawdę eksluzywne miejsce.

Piękne pokoje , doskonała restauracja. Miejsce to jest dokonale rozpoznawane wśród tursytów odwiedzających Spoleto.

Angela jako technik hotelarz miała możliwość podszkolić swoje umiejętności zawodowe najpierw dbając o łąd i porządek w hotelowych pokojach, a następnie podczas serwowania śniadań w restauracji hotelowej.

Joasia szkoliła się pod okiem szefa kuchni i kucharzy pracujących w hotelu. Pięknie podane dania , doskonały smak, tego nauczyła się podczas kulinarnej praktyki.

Stażystki zawsze pełne energii, zaangażowane i otwarte w relacjach z personelem spotkały się z licznymi pochwałami.

Na pewno wspomnienie pracy w hotelu Dei Duchi **** będzie jeszcze długo powodem do radości i zadowolenia z własnej cieżkiej pracy.