Zmagania w ramach debaty Moje dane są bezpieczne w naszej szkole w dobie Internetu Wszechrzeczy (IoE)

18 marca 2019

Pierwszy etap debaty na temat cyberbezpieczeństwa oraz ochrony danych osobowych w naszej szkole z na nami. Drużyna w składzie Angelika Jesa, Paulina Kopeć i Rafał Lis merytorycznie i sprawnie przeszła do drugiego etapu, który będzie miał miejsce w Urzędzie Miejskim w Jaworznie za dwa tygodnie, tj.: 1 kwietnia 2019 r. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiamy adwersarzy i przyszłych partnerów w dyskusji.

Moje dane są bezpieczne w naszej szkole w dobie Internetu Wszechrzeczy (IoE)” to cykl debat, którego celem jest propagowanie bezpiecznego zachowania w Internecie, podnoszenie świadomości uczniów na temat zagrożeń jak i korzyści związanych z korzystaniem z Internetu oraz edukowanie w sprawie ochrony danych osobowych. Organizatorem cyklu debat jest Młodzieżowa Rada Miasta Jaworzna.