„Miłość nie jedno ma imię”…

7 lutego 2019

6 lutego 2019 roku nasza szkoła świętowała „Walentynki”. Chętnych, by zaprezentować swój talent na scenie w ZSP nr 4 nie trudno znaleźć. Patrycja Grojec, Rafał Lis, Krystian Kapłon z III Te/h, Patryk Kaszteranda, Jakub Kuryło z III Tg/t, Karina Kłeczek, Paulina Kopeć, Zuzanna Wiśnik, Angela Łukaszewska, Kacper Kożuchowicz, Szymon Robak z II Te/h, Patrycja Janicka z II a TG oraz Natalia Smalcerz z I Th udowodnili, że nie straszny im Szekspir, Donne, Leśmian czy Mickiewicz.

Młodzież (pod opieką pani Anny Sraga-Chmielik i pani Magdaleny Filipek) przygotowała przedstawienie walentynkowe, które było zarówno ciekawą lekcją literatury, jak i romantycznym uniesieniem. Nie brakowało także elementów komizmu. Tematem, jakżeby inaczej, była MIŁOŚĆ. Poszukiwanie odpowiedzi na odwieczne pytanie „Czym jest miłość?”, wzbogacone zostało piosenkami z nurtu współczesnej muzyki rozrywkowej i nie tylko. Podczas przedstawienia swoje umiejętności wokalne miała okazję zaprezentować uczennica naszej szkoły, Angela Łukaszewska z klasy II Te/h, w ponadczasowym utworze „Gdzie Ci mężczyźni?”. Jak wiadomo „Miłość nie jedno ma imię”.