Anatom w naszej szkole

21 grudnia 2018

Anatom to także Wy!

Takie słowa znalazły się na ostatniej płycie Anatoma, czyli Jakuba Nowaka i doskonale oddają one atmosferę spotkań z muzykiem.

Link do koncertu: https://photos.app.goo.gl/gZGtX23yTuDKwbZU8

Spotkania te, noszące tytuł Przepis na sukces, są organizowane przez muzyka i jego przyjaciela, pisarza i podróżnika – Bartłomieja Krakowiaka. Obaj panowie opowiadają o swoich trudnych doświadczeniach życiowych, niejednokrotnie związanych z uzależnieniami i balansowaniem na granicy prawa. Podkreślali, jak łatwo młody człowiek może ulec negatywnym wzorcom, dokonywać destrukcyjnych wyborów i jakie mogą być tego konsekwencje.

Tym dwóm młodym ludziom udało się pokonać własne słabości, uzależnienia, agresję - znaleźli przepis i dzielą się nim z innymi. Ich przepis na sukces jest bardzo prosty – to profilaktyka .

Siła programu profilaktycznego Przepis na sukces tkwi w hip-hopowym przekazie, dlatego musicie koniecznie obejrzeć ostatni teledysk Anatoma Wolny.

Zakładam, że Autonomię doskonale znacie, bo przecież każdy w naszej szkole ma z jej autorem selfie.