"Razem na Święta"

7 grudnia 2018

To piękne hasło stanowi propozycję, a zarazem wyzwanie skierowane przez Ministra Edukacji Narodowej do szkół, przedszkoli oraz placówek oświatowych.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Królowej Jadwigi w Jaworznie włącza się w akcję. Wolontariusze oraz cała społeczność szkolna aktywnie działają na rzecz potrzebujących, szczególnie w okresie przedświątecznym. To doskonały czas, aby okazać wsparcie osobom starszym, chorym, samotnym, dzieciom oraz tym, którzy nie mają na kogo liczyć. Nasza pomoc w tym czasie trafi do wielu miejsc, obejmie wiele potrzebujących osób. Akcja pokazuje także, że pomagając innym potrafimy być ponad podziałami, że najważniejszy jest wspólny cel a to sprawia, że prawdziwie możemy być RAZEM NA ŚWIĘTA.