Wyjątkowy Mikołaj i wyjątkowa Gwiazdka dla wyjątkowych dzieci

14 listopada 2018

Chcesz być wyjątkowy - weź udział w naszej akcji!

Jest w Jaworznie szkoła, w szkole dzieci - nie takie zwyczajne. Dzieci, które mają specjalne potrzeby- dzieci niepełnosprawne. To Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II. Miejsce, które jest dla tych młodych ludzi szkołą, miejscem spotkań z przyjaciółmi, a dla niektórych domem - część dzieciaków z różnych przyczyn mieszka w internacie mieszczącym się w budynku szkoły.  Wyjątkowe miejsce, wyjątkowe dzieci i wyjątkowe potrzeby. W związku z tym, że dzięki Wam mamy dużą moc działania, postanowiłyśmy zorganizować dzieciakom Mikołaja i Wigilię ich życia. Potrzebne będzie dosłownie WSZYSTKO!
Ubrania: chłopięce i dziewczęce w różnych rozmiarach, skarpetki, bielizna, ręczniki, buty.
Środki do higieny: pasty do zębów, szczoteczki, żele do kąpieli, mydła, szampony do włosów.
Przybory szkolne: kredki, plasteliny, ołówki, temperówki, pisaki, bloki kolorowe, kartki białe, kleje, ciastoliny, plecaki, książki, kolorowanki, bristole, puzzle.
Bardzo przydałyby się również: kolorowe dywany/dywaniki, bum-box, tablice korkowe, tablice magnetyczne, kolorowe magnesy, papier do pakowania prezentów, wstążki, słodycze, zabawki.
Jak widzicie potrzebne jest wszystko!

UDOSTĘPNIAJCIE, zapraszajcie znajomych, piszcie do dużych firm, szukajcie sponsorów w każdym z Was jest siła!
Jeśli będziecie chcieli dorzucić swoją cegiełkę czekam na kontakt!
Weronika Ławrynowicz 691079799