Bądź architektem swojego szczęścia

28 października 2018

Podobnie jak w poprzednich latach Ogólnopolski Tydzień Kariery zorganizowaliśmy w naszej szkole w ramach Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego.

W tym roku odbył się on pod hasłem „Bądź architektem swojego szczęścia”. W naszej szkole obchody święta zostały zaplanowane i zrealizowane bardzo intensywnie. Codziennie coś się działo. W poniedziałek mogliśmy wziąć udział w warsztatach „Kariera w Twoich rękach” prowadzonych przez p. Kamila Zielińskiego z Uniwersytetu SWPS w Katowicach. We wtorek i czwartek szkolny doradca zawodowy przeprowadziła zajęcia „Mission possible – możesz wszystko”. Natomiast w piątek p. Anna Tekieli z MCK OHP w Jaworznie przygotowała dla nas seminaria „Sukces to Ja – moja droga do kariery”.

Mamy nadzieję, że udział w zajęciach przekonał naszych uczniów, że szczęście przy planowaniu kariery zawodowej jest na wyciągnięcie ręki.