UWAGA KONKURS!

16 października 2018

Już w następnym tygodniu będziemy obchodzić Europejski Dzień Języków w naszej szkole.  Od czego zaczynamy?

Ogłaszamy szkolny konkurs na najlepszy mem w języku angielskim/niemieckim/rosyjskim o tematyce NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH!

Czas trwania konkursu: od 16.10 - 23.10

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów ZSP4.

Zasady konkursu:

• Zgłoszenie powinno zawierać jeden mem w postaci pliku w formacie JPG o maks. pojemności 500kb, który należy przesłać na adres mailowy katprotom@gmail.com.w temacie wpisując „mem internetowy” oraz podając imię, nazwisko autora oraz klasę.
  • Jako mem internetowy rozumie się zdjęcie lub rysunek opatrzony komentarzem lub podpisem w języku angielskim, niemieckim lub rosyjskim. Komentarz lub podpis może (powinien ;) ) mieć charakter żartobliwy.
  • Zastrzega się prawo do nieuwzględnienia w konkursie prac o charakterze obraźliwym i wulgarnym oraz takich, które godzą w dobre imię innej osoby czy zaczerpniętych z Internetu.
  • Oceniana będzie pomysłowość i oryginalność nadesłanej pracy oraz zgodność z tematyką.
  • Jeden uczeń może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Najlepsze prace będą opublikowane na szkolnym fb i nagrodzone oceną bardzo dobrą z aktywności z języka obcego.
  • Konkurs rozstrzygniemy 25.10. Za I miejsce przewidziana nagroda rzeczowa.