Z KIM NA SESZELE?

27 marca 2018

Jak co roku, bo tak nakazuje dobry szkolny obyczaj, turyści odwiedzili w Katowicach Międzynarodowe Targi Turystyczne, odbywające się pod hasłem GLOBalnie. GLOBalnie, ta nazwa idealnie oddaje  charakter rozwoju współczesnej turystyki, gdyż podróżujemy nie tylko po Polsce, Europie, ale i po całym świecie. Kierunki takie jak atole na Malediwach, Bali, Dominikana, Tanzania, Zanzibar …, stały się czymś normalnym i naturalnym. Tak więc rynek turystyki intensywnie się rozwija, a my razem z nim.

Targi zorganizowane były w konwencji eventu, czyli dużej okolicznościowej imprezy. Mogliśmy więc, kolokwialnie mówiąc, skorzystać podwójnie – i jako turyści, i jako przyszli organizatorzy eventów. Warto podkreślić, że w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Jaworznie od przyszłego roku szkolnego wprowadzimy innowację pedagogiczną: event manager.

Jak stwierdziliśmy wcześniej świat się rozwija, zmienia, a my razem z nim.

PP