XII edycja konkursu Dżentelmen Szkoły ZSP nr 4

8 marca 2018

Dnia 7 marca 2018 r. odbyła się XII edycja konkursu Dżentelmen Szkoły ZSP nr 4.  O tytuł Dżentelmena ubiegało się aż 9 uczniów z klas pierwszych i drugich. Podczas pierwszej konkurencji uczniowie musieli zaprezentować się jako "dusza towarzystwa" i rozbawić zgromadzoną publikę, opowiadając dowcip. Następnie kandydaci zaprezentowali jak zawiazać krawat oraz  została poddana ocenie ich znajomość zasad savoir vivre. Ostatnia konkurencja dotyczyła tematów kobiecych – kandydaci musieli wyjaśnić znaczenia słów np. zalotka, szmizjerka.

Konkurs po raz kolejny dostarczył wielu ciekawych wrażeń, emocji i humoru.

Tytuł Dżentelmena Szkoły roku szkolnego 2017/2018 zdobył Szymon Robak z klasy 1 Te/h . Wyróżnienie za zajęcie drugiego miejsca otrzymał Kacper Kożuchowicz również z klasy 1 Te/h ,a za trzecie miejsce  Patryk Guja z klasy 1a Tg.

Gratulujemy!

Organizatorem konkursu była Pani Bożena Rejdych oraz Pan Łukasz Waśko.