Konkurs o patronce szkoły Królowej Jadwidze

26 października 2017

26 października w czytelni biblioteki szkolnej odbył się konkurs o patronce szkoły Królowej Jadwidze.
W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-szych. W tym roku najlepsze były dziewczyny :) I-sze miejsce zdobyły uczennice klasy I Te/h:  Martyna Kuśnierczyk oraz Daria Szyndler.

Odrobinę mniej szczęścia miały uczennice z klasy ITt, Anna Mulka i Katarzyna Budak, zajmując miejsce II-gie. Z dziewczynami bardzo dzielnie walczyli chłopcy z IaTg: Krystian Bojda I Dominik Olej, którzy zajęli zaszczytne III-cie miejsce. W konkursie wzięli także udział uczniowie z klasy IbT: Jakub Drabik i Bartek Ostrowski.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy !!! :) Zapraszamy do brania udziału w innych konkursach bibliotecznych ! :)