Rekrutacja - etap II „Z Erasmusem po umiejętności”

10 września 2017

Od dn. 11.09.2017  br. rozpoczyna się   proces rekrutacji uczestników (II etap) projektu  unijnego „ Z Erasmusem po umiejętności”

Projekt zakończy się 31.05.2018 r. Adresowany jest do uczniów klas II i III Technikum oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W ramach projektu  uczniowie wyjadą na trzytygodniowe zagraniczne staże zawodowe do Włoch (Spoleto) oraz do Portugalii (Barcelos):

Kolejne dwie grupy wyjadą - jedna do Włoch druga do Portugalii  (każda grupa :18 stażystów  + 2 opiekunów)   w kwietniu  2018.

Wyjazd poprzedzi przygotowanie językowe (kurs języka włoskiego i portugalskiego
w wymiarze 60 h), pedagogiczne i kulturowe.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DOSTĘPNY JEST  W SEKRETARIACIE SZKOŁY ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY.

Informacje o projekcie, regulamin stażu oraz regulamin rekrutacji dostępny na stronie internetowej szkoły (zakładka: projekty – Erasmus+ Z Erasmusem po umiejętności)

Więcej informacji wkrótce.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE.