Studniówka 2017

31 stycznia 2017

Za około  sto dni uczniowie zmierzą się z problematycznymi  zadaniami maturalnymi, teraz jednak mieli okazję pobawić się w swoim gronie. W sobotni wieczór  14 stycznia odbyła się studniówka  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4  w Jaworznie.

Wydarzenie zorganizowano w domu weselnym w Balinie. Bal otworzyła Pani Dyrektor Kinga Kubiak-Smoliło, która podkreślała jak istotnym wydarzeniem w życiu młodego człowieka jest studniówka. To nie tylko zabawa, tradycyjny bal maturalny lecz wkroczenie w dorosłość, podsumowanie nauki w szkole i rozpoczęcie przygotowań do najważniejszego w życiu egzaminu, od którego wiele zależy.

By tradycji stało się zadość uczniowie trzech klas maturalnych - 4 Tg,  4 Te/g,  4 Th/t  dostojnie zatańczyli poloneza , a po nim ….. bawili się do białego rana.