Oferta Urzędu Pracy dla absolwentów

20 grudnia 2016

Dla uczniów klas czwartych technikum i trzeciej klasy ZSZ koniec szkoły zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze tylko egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie i zakończenie roku szkolnego… I jeszcze matura dla uczniów techników, a wcześniej studniówka… J Tak czy inaczej, tegoroczni absolwenci mają terminarz dość mocno wypełniony.

A co potem? Cóż nadejdzie pora na podjęcie kolejnych ważnych życiowych decyzji… Jednak żeby móc dokonać trafnego wyboru trzeba wiedzieć z czego można wybierać. A informacja jest dziś w cenie. Dlatego 15.12.2016 r. gościliśmy w naszej szkole Panią Magdalenę Wronę, doradcę zawodowego z Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie. Podczas spotkania Pani Magda przedstawiła nam realia lokalnego rynku pracy – nie tylko ilość ofert pracy w naszych zawodach, ale również możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego czy pozyskania środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.