13 października 2023

13 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia oraz ślubowanie klas pierwszych.

W części oficjalnej glos zabrała Pani Dyrektor Kinga Kubiak-Smoliło, która złożyła nauczycielom serdeczne życzenia, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, stając się tym samym pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności. W części artystycznej młodzież zaprezentowała krótki filmik, utwory muzyczne wyrażając tym samym swoje podziękowanie i słowa uznania za wkład pracy i zaangażowanie.

Na zakończenie uroczystości w ramach niespodzianki absolwentka naszej szkoły Natalia wykonała piosenkę Anny Jantar "Radość najpiękniejszych lat"