„Ważniejsze marzenia niż uzależnienia” konkurs plastyczno-fotograficzny

10 października 2023

Znamy już wyniki konkursu zorganizowanego przez Zespół Lecznictwa Otwartego w Jaworznie - Poradnię Psychologiczną dla Dzieci i Młodzieży Azymut. Uczniowie naszej szkoły zostali docenieni za swoje zaangażowanie, pracę i kreatywność.

Ich dzieła stanowiły nie tylko wyraz artystycznego talentu, ale także ważnym przesłaniem społecznym, które przyczyniło się do budowania świadomości na temat zdrowego stylu życia. Konkurs miał na celu promowanie zdrowego stylu życia i przeciwdziałanie uzależnieniom wśród młodzieży. Ta inicjatywa zachęcała uczniów do wyrażenia swoich myśli, marzeń i przemyśleń na temat znaczenia życia wolnego od uzależnień. Poprzez twórczą ekspresję w formie rysunków, obrazów, czy fotografii, uczestnicy konkursu mogli przekazać ważne przesłanie społeczne.

Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy kreatywności oraz wyobraźni twórczej.