Sukces ekonomistek w Olimpiadzie

27 kwietnia 2021

W ramach współpracy z ZUS w naszej szkole realizowany jest projekt edukacyjny "Lekcje z ZUS". 19 marca 2021 r. odbył się II etap - wojewódzki OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH dla uczniów szkół ponadpodstawowych pn. „WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH”.

Do tego etapu zakwalifikowały się uczennice z naszej szkoły. Miło nam poinformować, że zespół reprezentujący ZSP nr 4 w składzie: Agnieszka Chechelska z klasy 2 Pe/t, Martyna Kuśnierczyk i Paula Sówka z klasy 4 Te/h zajął 2 miejsce w województwie.
W piątek 23 kwietnia 2021 r. naszą szkołę odwiedziła Dyrektor Oddziału ZUS w Sosnowcu Pani Elżbieta Niewiara oraz Koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji sosnowieckiego oddziału Pani Małgorzata Męcik, aby osobiście pogratulować naszym uczennicom sukcesu i wręczyć nagrody.
Gratulujemy dziewczynom sukcesu