13 października 2020

W maseczkach, w dystancie społecznym... co nie znaczy, że mniej uroczyście uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie:

W poczuciu zaszczytu z przynależności do grona uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Jaworznie, przez pamięć dla jego prześwietnej patronki – Królowej Jadwigi, uroczyście Ślubuję:

Miłość i obowiązek wobec Ojczyzny, jej chrześcijańskiego dziedzictwa i kultury, uznawać za dobro najwyższe.

Ślubuję

Szacunek dla drugiego człowieka okazywać we wszystkich przejawach wzajemnych odniesień

Ślubuję

Przestrzegać zasad moralnych i etycznych, kształtowanych w ciągu wieków przez Najwybitniejszych przedstawicieli Narodu Polskiego,