XII ŚLĄSKI KONKURS WIEDZY O PODATKACH

19 kwietnia 2020

Aż dziewięcioro „ekonomistów” z klasy 3Te/h zakwalifikowało się do etapu finałowego Śląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Wśród wyróżnionej młodzieży znaleźli się następujący uczniowie naszej szkoły: Nikola Otrębska, Anna Jeka, Karina Kłeczek, Paula Sówka, Daria Dąbrowska, Maja Dudek, Martyna Kuśnierczyk, Kacper Kożuchowicz i Martyna Ryndak.

Niestety ta część Konkursu została ze względu na stan pandemii przełożona na przyszły rok szkolny.

Już po raz XII młodzież naszej szkoły przystąpiła do organizowanego przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych - Śląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach, w którym biorą udział uczniowie z całej Polski. O wysokiej randze Konkursu świadczy to, że został on objęty Honorowym Patronatem Ministerstwa Finansów i Śląskiego Kuratora Oświaty. Uczestnicy konkursu muszą się zmierzyć z bardzo trudnymi zagadnieniami prawno-podatkowymi.