Dzień otwarty Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach

10 marca 2016

Dnia 09.02.2016r. uczniowie klasy ITe/g i IITe/h pod opieką mgr Barbary Stec oraz mgr Anity Złockiej uczestniczyli w dniu otwartym Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.  Młodzież wzięła udział w dwóch wykładach: „Oszczędzanie a inwestowanie”

prowadzonego przez dr A. Lejmana - Gąskę oraz „ Jak tanio podróżować” prowadzonego przez Konrada Ziółkowskiego, który na własnych przykładach podróżniczych przedstawił młodzieży  praktyczne rady, jak podróżować i zwiedzać świat za małe pieniądze.
Na wykładzie „Oszczędzanie a inwestowanie” uczniowie wraz z prowadzącym starali się odpowiedzieć  na pytania: Lepiej oszczędzać czy inwestować? Które rozwiązanie przyniesie więcej korzyści? Jakie produkty będą najlepsze dla pomnażania kapitału?