Barcelos dzień 2.

10 kwietnia 2018

Drugi dzień to nasza wizyta u organizacji przyjmującej na campusie, gdzie zostają omówione ogólne kwestie organizacyjne stażu. Wszyscy dowiadują się, gdzie będą odbywać praktyki. Podczas tego spotkania nasi uczniowie mają okazję poznać stażystów z innych grup polskich i zagranicznych .

Na campusie jemy wspólnie lunch i korzystamy z dostępnych tam atrakcji (m.in. bilard, ping-pong) .

Niektórzy uczniowie zostają rozwiezieni do miejsc pracy na pierwsze spotkanie organizacyjne.

Po powrocie do hotelu chwila odpoczynku i wyruszamy na wycieczkę po okolicy.

Do centrum Póvoa de Varzim udajemy się spacerkiem wzdłuż plaży. Towarzyszą nam piękne widoki, ogromne fale i „śmiech” mew. W miasteczku wita nas cisza i spokój. Podziwiamy architekturę i charakterystyczne portugalskie płytki azulejo na fasadach budynków.