Z cyklu Mistrzowie zawodu: Kiedy pasja zamienia się w zawód

15 stycznia 2024

Czy można połączyć pasję z pracą zawodową? Oczywiście, że tak. Przekonywał nas o tym Patryk Tomera, absolwent naszej szkoły.

Swoją ścieżkę zawodową rozpoczął nauką w technikum hotelarskim. Następny etap to studia z zakresu turystyki historycznej i praca w prestiżowym hotelu w Zakopanem Nosalowy Park Hotel & SPA ***** na stanowisku specjalisty ds relacji z gościem. W ten sposób znalazł metodę połączenia swoich zainteresowań związanych z podróżowaniem, hotelarstwem i pracą z ludźmi z możliwościami zawodowymi.

W ciekawy, interesujący sposób opowiedział o tym na spotkaniu z uczniami naszej szkoły. Wykład uatrakcyjnił zdjęciami ze swoich podróży po Polsce i świecie.

Każdemu życzymy, aby znalazł sposób na połączenie przyjemności z obowiązkami zawodowymi.

#szlakiemprzezpolske