Szkolny Mam Talent

21 kwietnia 2015 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować swoje pasje, umiejętności wokalne, taneczne oraz aktorskie w szkolnym konkursie Mam Talent. Była to już czwarta edycja tego konkursu, która dostarczyła nam wiele niezapomnianych wrażeń. Imprezę przygotowały nauczycielki Katarzyna Migacz i Sylwia Bieszczad. Mimo lekkiej tremy uczestnicy konkursu spisali się świetnie przed liczną publicznością, wykazując nieprzeciętny talent. Poziom był bardzo wysoki. Jury miało nie lada wyzwanie wyłonić zwycięzcę.

Po burzliwej naradzie przyznano nagrodę główną za rewelacyjny układ taneczny Angelice Luboińskiej z klasy 4Tg, nagrodę publiczności zdobył niezwykły duet Paweł Sitarz i Mateusz Śliwiński z kl. 3Tg. Wykonali pokaz trików barmańskich, a punktem kulminacyjnym ich pokazu było przygotowanie kolorowych koktajli do odpowiednio dobranej i skomponownej muzyki.

Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni.

Weronika Klocek z klasy 1Te/h wzbudziła podziw układając kostki Rubika, w tym również z zamkniętymi oczami i jedną ręką.

Klaudia Pałka z klasy 3Th zachwyciła pięknym głosem, wykonując piosenkę Danuty Rinn „Gdzie Ci Mężczyźni”.

Daniel Ziomek z klasy 1ZSZ i Witold Wilkosz z klasy 1Tt, udowodnili, że mają spory dystans do siebie i zaserwowali niezły show wykonując piosenkę „Jak nie my, to kto”.

Klaudia Ochenkowska 3Te/g i Patryk Tomera 1Te/h przedstawili śmieszną scenkę, w której umawiali się na randkę przez internet.

Gratulujemy i zapraszamy za rok !!!