SZKOLENIE KONSULTANT ŚLUBNY & EVENT MANAGER podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe !!!

16 czerwca 2016

Branża eventowa z każdym kolejnym rokiem rozwija się coraz bardziej. Uczniowie naszej szkoły zainteresowani tematyką eventów oraz podnoszeniem swoich kwalifikacji w dniu 07.06.2016 wzięli udział w szkoleniu pt. " Konsultant Ślubny & Event Manager".

JEDNO SZKOLENIE - 3 branże w jednym!

Ci, którzy marzą o tym, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą na rynku ślubnym lub widzą się w pracy na stanowisku Konsultanta Ślubnego czy pracownika: hotelu (w dziale bankietów/eventów), restauracji, salonu sukien ślubnych czy pracowni dekoratorskiej, mogli przekonać się na własnej skórze czy to na pewno zajęcie dla nich.

Praktyczne ćwiczenia, symulacje rozmów z klientami, negocjowanie umów z podwykonawcami, to tylko skrót tego co działo się podczas szkolenia.