Dzień Otwarty w ZSP4

20 kwietnia 2016

14 kwietnia odbył się Dzień Otwarty ZSP nr 4, w ramach którego gościliśmy w progach naszej szkoły gimnazjalistów z Jaworzna, Chrzanowa i Mysłowic. Goście mogli zwiedzić szkołę i wziąć udział w licznych grach, zabawach ,konkursach. Nasza „kuchnia” – gastronomia, przygotowała smaczne „ co nieco”.

Hotelowe SPA zadbało o urodę gimnazjalistów. Na auli można było odbyć podróż „naszym samolotem” i spędzić egzotyczne wakacje pod palmami. Nasi goście mogli się sprawdzić w karaoke, grach logicznych i ekonomicznych, a Ci uzdolnieni plastycznie  na warsztatach decoupage’u. Mamy też nadzieję, że Przemek Najdek, uczeń Gimnazjum nr 5 w Jaworznie, zaliczy ten dzień do szczególnie udanych, bo to właśnie On otrzymał tablet. Działo się! Ci, których nie było, niech żałują! Tym, którzy licznie przybyli serdecznie dziękujemy.

Do zobaczenia we wrześniu!